Ładowanie
Box
Logo
3-8
10+
30min.

Odważ się przewidzieć niemożliwe!

Które z tej dwójki zjada kiwi ze skórką? Beyoncé czy Darth Vader?

Pewnie nigdy się nad tym nie zastanawiałeś? W tej grze wybrane przez graczy postacie ścierają się w szalonych pojedynkach, w stylu turniejowym. Twoim zadaniem będzie przewidzenie, kto z 8 kandydatów zostanie Mistrzem! Śmiech, debaty i niespodzianki na horyzoncie...

Zwiastun wideo

Przygotuj się na zaciekłą i przezabawną rywalizację!

content

1 - Zwariowane prognozy

Spróbuj przewidzieć, kto wygra wszystkie swoje pojedynki i wielki finał. Postawienie na właściwego mistrza zapewni ci premię.

content

2 - Dziwaczne pojedynki

W każdym pojedynku głosuj na zawodnika, który Twoim zdaniem wygra, aby zdobyć punkty. Postaw się w sytuacji innych graczy i przewiduj ich głosy.

content

3 - Punkty i wygrana

Dodaj bonus, jeśli poprawnie przewidziałeś mistrza. Wymaż wszystko oprócz swojego wyniku i przygotuj się na drugą rundę!

Kto będzie ostatecznym mistrzem?

Zawartość

Zawartość

  • 110 kart pojedynków
  • 8 planszetek
  • 16 kart do głosowania (po 8 w każdym kolorze)
  • 8 kart z postaciami
  • 8 zmazywalnych mazaków
  • 8 kafelków zawodników
  • 1 instrukcja
"Lartinchon", trio kreatywnych autorów

"Lartinchon", trio kreatywnych autorów

Pan LAR, znany w realnym świecie jako Grégoire Largey, to wykwalifikowany inżynier elektryk, który swoje umiejętności wykorzystuje w wielu branżach, a w przerwach od codziennej pracy tworzy gry. Od 2012 roku udało mu się opublikować około dziesięciu gier, wśród których znajdują się takie hity jak 8Bit Box czy Botanik.
 
Pan TIN, czyli po prostu Frank Crittin, to doktor matematyki, który swoje magiczne formuły stosuje w pełnych ekscytacji światach finansów i innowacji. Poza tymi pożytecznymi zajęciami, tworzy gry wspólnie z panami Lar i Chon. Wszystkie jego gry, które ujrzały światło dzienne, powstały przy współpracy z Grégoire, a wiele z nich stworzył razem z Grégoire i Sébastienem. Wśród nich znajdują się takie gry jak Botanik, Maui, Grand Kiwiz...
 
Pan CHON to w rzeczywistości Sébastien Pauchon. Jest to zawodowy gracz bilardowy, który przekształcił się w wydawcę gier planszowych (GameWorks, SpaceCowboys). Jest także autorem wielu gier, takich jak Yspahan, Metropolys, Jamaica, Jaipur, Botanik... i mimo to nadal uwielbia grać na gitarze do rytmu AC/DC w swojej piwnicy.

Inne gry towarzyskie

Champions jest częścią linii naszych gier towarzyskich, obok Fun Facts, Jednym słowem i Graj w zielone, które cieszą się uznaniem krytyków. Jednym słowem otrzymało prestiżową nagrodę Spiel des Jahres (niemiecka gra roku) w 2019 roku. Wraz z Grą w zielone została uznana przez The Dice Tower za najlepszą grę towarzyską roku, a także została zarekomendowana przez jury Spiel des Jahres.

content

Fun Facts

Nie macie przed sobą tajemnic!...

Odkryj Fun Facts
content

Jednym słowem

Pomóż innemu graczowi odgadnąć tajemnicze słowo.

Odkryj Jednym słowem!
content

Gra w zielone!

Gra w zielone! to oparta na współpracy, skojarzeniowa gra imprezowa stworzona przez Françoisa Romaina.

Odkryj Gra w zielone!