Ładowanie
Box
Logo
2
10+
30min.

„Człowiek jest zwierzęciem politycznym.” (Arystoteles)

Podczas posiedzeń Senatu zapadają decyzje, które zaważą na losach cywilizacji. Tymczasem w ciemnych korytarzach spiskowcy realizują własne cele...

Wpływy i spiski

Niniejszy dodatek do gry 7 Cudów Świata: Pojedynek wprowadza Senatorów, którzy dążą do zwiększenia swoich wpływów w Senacie. Spróbujcie przejąć kontrolę nad przebiegiem posiedzeń senackich, by czerpać korzyści z wydawanych Dekretów, albo zwróćcie się po pomoc do Spiskowców, którzy swoimi knowaniami mogą zupełnie zmienić układ sił w Senacie.

Senatorów

Senatorów

Karty te reprezentują Senatorów, którzy mogą wesprzeć działania gracza. Są dwa rodzaje kart Senatorów: Politycy  i Spiskowcy. Karty te są dokładane do kart Epok z gry podstawowej, mają jednak inny rewers.

Senat

Ta plansza reprezentuje Senat. Ma 6 sal posiedzeń, z których każda może być kontrolowana, co pozwala na skorzystanie z jej dekretów.

Spiski

Spiski

Karty te reprezentują Spiski, które gracz może przygotować i aktywować w trakcie gry. Na awersie każdej karty Spisku znajduje się jej unikatowa nazwa oraz efekt, a na rewersie obszar Przygotowania.

Cuda i postęp

Cuda i postęp

Do zestawu dodano dwie nowe karty Cudów oraz dwa żetony postępu.

Agora to:

Agora to:

  • Rozszerzenie czyniące pojedynek jeszcze bardziej intensywnym, ponieważ każda decyzja wpływa na resztę gry. 
  • Dodatek wprowadzający nowy warunek zwycięstwa: dominację polityczną. 
  • Rozszerzenie do 7 Cudów Świata: Pojedynek kompatybilne z rozszerzeniem Panteon.

Sprawdź również

content

7 Cudów Świata

7 Cudów Świata to najczęściej nagradzana gra na świecie! Z prawie 2 milionami sprzedanych kopii i ponad 30 międzynarodowymi nagrodami, 7 Cudów Świata to pozycja obowiązkowa dla każdego fana nowoczesnych gier planszowych. W zaledwie 30 minut zbudujesz starożytne miasto od pierwszego kamienia do najwyższej wieży.

Odkryj 7 Cudów Świata
content

Aplikacja mobilna 7 Cudów Świata: Pojedynek

Zostań przywódcą cywilizacji, pomóż jej rozkwitnąć i pokonaj swojego przeciwnika! Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play (dla systemu Android 7 Nougat i nowszych) oraz w sklepie App Store (dla systemu iOS 10 i nowszych).

Odkryj aplikację 7 Cudów Świata: Pojedynek