Ładowanie
Box
Logo
3-7
10+
30min.

7 Cudów Świata – najczęściej nagradzana gra na świecie!

Z blisko 2 milionami egzemplarzy sprzedanymi na całym świecie i ponad 30 międzynarodowymi nagrodami, 7 Cudów Świata jest pozycją obowiązkową w biblioteczce fanow gier planszowych. W zaledwie 30 minut zbudujesz starożytne miasto od pierwszego kamienia do najwyższej wieży.

Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Prowadź je do chwały, dokonując odkryć naukowych, podbijając okoliczne tereny, nawiązując kontakty handlowe i wznosząc olśniewające budowle! Miej jednak baczenie na swych sąsiadów, gdyż ich cele i ambicje są podobne Twoim. Czy cud, który wzniesiesz, przetrwa nadchodzące tysiąclecia?

Rozwijaj swoje miasto, stawiając budynki.

Każdy budynek pozwala ulepszyć jedną z 4 ścieżek rozwoju Twojego miasta.

Wojskowa
Wojskowa

Czerwone karty zwiększają siłę Twojej armii, której potrzebujesz, by bronić swojego miasta... lub atakować sąsiadów!

Naukowa
Naukowa

Zielone karty zapewniają postęp naukowy, który przyniesie owoce na koniec gry.

Handlowa
Handlowa

Żółte karty zapewniają natychmiastowe korzyści handlowe.

Cywilna
Cywilna

Niebieskie karty zapewniają punkty zwycięstwa.

Cywilizacja narodziła się z ewolucji.
Cywilizacja narodziła się z ewolucji.
Cywilizacja narodziła się z ewolucji.

Cywilizacja narodziła się z ewolucji.

Gra w 7 Cudów Świata toczy się przez trzy rundy zwane Erami, podczas których będziesz wybierać karty z coraz potężniejszymi efektami. Każda wybrana karta wpłynie na Twoją ogólną strategię.

7 Cudów Świata to także:

7 Cudów Świata to także:

  • Gra dostosowana dla graczy z daltonizmem. Aby pomóc graczom z każdym rodzajem daltonizmu, wszystkie kolory użyte w grze mają również odpowiedni symbol.
  • Gra, w której wszyscy gracze grają w tym samym czasie. Nie ma przestojów, niezależnie od tego, czy gracie w 3 czy 7 osób!
  • Gra z pięknymi, klimatycznymi ilustracjami w maksymalnie dużym formacie, które pozwolą Ci zanurzyć się w antycznym klimacie gry.
 

Naucz się grać w 7 Cudów Świata w 10 minute!

Sprawdź również

content

7 Cudów Świata: Pojedynek

7 Cudów Świata: Pojedynek to gra dla dwóch graczy w tym samym uniwersum co najczęściej nagradzana gra na świecie – 7 Cudów Świata! Poprowadź swoją cywilizację do chwały dzięki umiejętnościom konstrukcyjnym, sile militarnej lub naukowej dominacji. Wszystko to w zaledwie 30 minut! 

Odkryj 7 Cudów Świata: Pojedynek
content

7 Cudów Świata aplikacja mobilna

Rzuć wyzwanie graczom z całego globu w najczęściej nagradzanej grze planszowej na świecie! Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play (dla systemu Android 4.4 i nowszych) oraz w sklepie App Store (dla systemu iOS 11 i nowszych).

Odkryj aplikację 7 Cudów Świata

Sklep

Znajdź wszystkie promocje Repos Production dla swoich ulubionych gier planszowych: 7 cudów, 7 cudów pojedynku, 7 cudów Architekci...